You are here:  / Gastelse Atleten Onderweg / Jaaroverzicht Gastelse Atleten 2009

Jaaroverzicht Gastelse Atleten 2009

Marathon

Bernard Heshof 3.01.36 Eindhoven, Kees Jonkers 3.32.06 Spijkenisse, Johan van Opstal 3.36.42 Zoutelande, Jan van Sprundel 3.38.09 Rotterdam, Koos Niewold 3.43.01 Rotterdam, Paul Knook 3.45.38 Rotterdam, Will van Sundert 3.48.08 Rotterdam, Marjan de Wild 3.53.29 Rotterdam, Carien de Jong 3.57.09 Rotterdam, Helma Borlijn 3.58.34 Rotterdam, Cor van Oers 4.11.45 Rotterdam, Piet Danen 4.15.12 Etten-Leur, Raaf Verhoeven 4.37.22 Zoutelande

 

30 km.

Kees Jonkers 2.26.50 Hilvarenbeek

 

½  Marathon

Frank Wouters 1.14.52 Kruisland, Bernard Heshof 1.15.29 Kruisland, Rob Musters 1.20.17 Etten-Leur, Roel van Nes 1.20.36 Etten-Leur, Johan van Opstal 1.23.56 Etten-Leur, Mark van Merrienboer 1.28.18 Kruisland, Paul Musters 1.28.39 Egmond aan Zee, Hans Raaijmakers 1.32.37 Etten-Leur, Adrie Voeten 1.33.38 Roosendaal, Kees Jonkers 1.34.45 Roosendaal, Toon Berk 1.38.38 Etten-Leur, Johan Bossers 1.43.34 Kruisland, Toine Damen 1.46.20 Etten-Leur, Koos Niewold 1.46.30 Etten-Leur, Piet Danen 1.46.39 Roosendaal, Rina Doomen 1.46.50 Etten-Leur, Robin Smallegange 1.49.33 Etten-Leur, Adrie Takx 1.49.55 Kruisland, Carien de Jong 1.50.56 Etten-Leur, Klaus Kleinmann 1.51.22 Sint Anthonis, Jose de Vugt 1.56.31 Etten-Leur, Paul Knook 1.56.38 Oud Beijerland, Mien Ossenblok 1.59.36 Etten-Leur, Richard Wierikx 2.06.41 Roosendaal, Coen Voermans 2.28.34 Etten-Leur

 

20 km.

Erik-Simon Strijk 1.10.48 Alphen

 

10 EM

Frank Wouters 55.04 Oud Gastel, Bernard Heshof 56.11 Oud Gastel, Rob Musters 59.30 Oud Gastel, Johan van Opstal 59.57 Oud Gastel, Roel van Nes 1.00.00 Oud Gastel, Mark van Merrienboer 1.06.35 Oud Gastel, Adrie Voeten 1.07.22 Oud Gastel, Jan van Sprundel 1.08.32 Oud Gastel, Kees Jonkers 1.08.41 Oud Gastel, Pieter Egelmeers 1.10.47 Oud Gastel, Wendy Deijkers 1.10.32 Oud Gastel, Maarten den Engelse 1.13.18 Oud Gastel, Toon Berk 1.13.34 Oud Gastel, Piet Danen 1.14.49 Oud Gastel, Michel van der Weegen 1.15.06 Oud Gastel, Jan Jonkers 1.15.10 Oud Gastel, Dirk van Alewijk 1.15.14 Oud Gastel, Toine Damen 1.18.54 Oud Gastel, Annette de Bot 1.19.51 Oud Gastel, Marianne van Sprundel 1.20.01 Oud Gastel, Carien de Jong 1.20.59 Oud Gastel, Rina Doomen 1.22.41 Oud Gastel, Mien Ossenblok 1.23.42 Oud Gastel, Adrie Takx 1.24.50 Papendrecht, Richard Wierikx 1.29.19 Oud Gastel, Yvonne Luijten 1.57.11 Amsterdam, Jolanda Bakckx-Verdonk 1.58.32 Amsterdam

 

15 km.

Gerbert van den Biggelaar 49.29 Hoeven, Frank Wouters 52.14 Standdaarbuiten, Roel van Nes 54.17 Standdaarbuiten, Johan van Opstal 55.52 Hoeven, Jempy van de Veeken 57.36 Standdaarbuiten, Mark van Merrienboer 1.01.11 Standdaarbuiten, Adrie Voeten 1.01.25 Standdaarbuiten, Kees Jonkers 1.03.34 Standdaarbuiten, Pieter Egelmeers 1.06.35 Standdaarbuiten, Paul Knook 1.07.24 Standdaarbuiten, Wendy Deijkers 1.08.01 Standdaarbuiten, Jan Moerings 1.08.40 Nijmegen, Rien Buurstee 1.09.41 Nijmegen, Marjolijn Linders 1.10.04 Standdaarbuiten, Michel van der Weegen 1.10.20 Standdaarbuiten, Piet Damen 1.10.31 Hoeven, Hans Berkhout 1.11.12 Nijmegen, Piet Danen 1.12.45 Standdaarbuiten, Johan Bossers 1.12.46 Nijmegen, Koos Niewold 1.13.10 Hoeven, Helma Borlijn 1.14.53 Standdaarbuiten, Rina Doomen 1.14.53 Standdaarbuiten, Robin Smallegange 1.16.09 Breda,  Kees Bastiaansen 1.16.26 Nijmegen, Adrie Takx 1.18.40 Kievitloop, Luc Dirven 1.18.48 Nijmegen, René Dirven 1.20.07 Nijmegen, Jerôme Dirven 1.20.08 Nijmegen, Richard Wierikx 1.20.17 Nijmegen, Cor van Oers 1.22.09 Kievitloop

 

13 km.

Pieter Egelmeers 57.19 Kruisland, Michel van der Weegen 59.39 Kruisland, Laurens Verhulst ….

 

10 km.

Gerbert van den Biggelaar 32.48 Groot Steenbergen, Frank Wouters 32.55 Zundert, Erik-Simon Strijk 33.24 Oudenbosch, Bernard Heshof 33.37 Bosschenhoofd, Roel van Nes 34.36 Bosschenhoofd,  Rob Musters 34.56 Oudenbosch, Johan van Opstal 35.45 Groot Steenbergen, Hans Raaijmakers 39.38 Standdaarbuiten, Mark van Merrienboer 39.39 Stampersgat, Piet Damen 40.46 Groot Steenbergen, Dirk Danen 41.07 Rucphen, Pieter Egelmeers 41.31 Rucphen, Kees Jonkers 41.36 Kruisland, Jan Moerings 42.09 Rucphen, Toine de Wild 42.40 Breda, Michel van der Weegen 43.27 Bosschenhoofd, Rien Buurstee 43.44 Rucphen, Wendy Deijkers 43.50 Kidney Run, Carlo van Merrienboer 43.53 Groot Steenbergen, Piet Danen 43.56 Rucphen,  Thierry Frik 44.35 Roosendaal, Koos Niewold 45.19 Groot Steenbergen,  Johan Bossers 45.42 Bergse Havenloop, Toon Berk 45.46 Roosendaal, Kees Bastiaansen 46.03 Rucphen, Hans Berkhout 46.08 Rucphen, Kees de Bruyn 46.11 Rucphen,  Henk Potters 46.16 Bosschenhoofd, Arjan van Merrienboer 46.18 Halsteren, Richard Hamers 46.30 Roosendaal, Peter Vergouwen 46.50 Bosschenhoofd, Rina Doomen 46.52 Rucphen, Adrie Voeten 46.53 Bosschenhoofd, Kim Doomen 47.17 Roosendaal, Robin Smallegange 47.21 Rucphen, Helma Borlijn 47.42 Bosschenhoofd, Annette de Bot 47.53 Bosschenhoofd, Adwin van As 48.32 Zevenbergen, Adrie van Bavel 48.35 Zundert, Erik de Rooij 48.36 Bosschenhoofd, Toine Damen 48.38 Bosschenhoofd, Adrie Takx 48.38 Oudenbosch, Luc Vermeeren 49.08 Roosendaal, Conny Lazeroms 49.12 Oudenbosch, Frank van der Hoeven 49.20 Kidney Run, Wim van Hees 49.24 Rucphen, Peer Paantjens 49.28 Roosendaal, Laurens Verhulst 49.29 Oudenbosch, Mien Ossenblok 49.58 Groot Steenbergen, Ronald Stange 50.05 Roosendaal, Will van Sundert 50.40 Hoeven, Claudia Sebrechts 50.46 Roosendaal, Maaike van Merrienboer 51.22 Halsteren, Samantha Koevoets 51.35 Kruisland, Ton Gommers 52.54 Rucphen,  Ingeborg de Jong 52.59 Etten-Leur, Ferenc Weisz 53.13 Roosendaal, Cor van Oers 54.16 Roosendaal, Toine Brok 54.17 Hoeven, Esther Lagendijk-Perez 54.38 Breda, Moniek Oomen 54.43 Bosschenhoofd, Michil Ylopstoken 55.03 Breda, Wim van Oosterhout 55.15 Kidney Run, Corien Nelen 55.47 Oudenbosch, Stan van Oers 55.50 Roosendaal, Thomas Buijk 55.59 Roosendaal,  Ellen Konings 56.17 Etten-Leur, Maartje van de Lindeloof 56.39 Oudenbosch, Piet van den Bosch 56.51 Rotterdam, Michiel Hopstaken 57.43 Kidney Run, Kees Nieuwkerk 58.26 Roosendaal, Lian van Hal 59.09 Roosendaal,  Francien Buijs 59.38 Hoeven, Rien van Dongen 59.44 Roosendaal, Marion Verstraten 1.00.10 Roosendaal, Herman Heijstek 1.01.28 Roosendaal, Natasja Rijsdijk 1.01.30 Kidney Run, Johan Verrest 1.03.01 Kidney Run, Ton Jacobs 1.03.30 Roosendaal, Wilma Potters 1.03.36 Roosendaal, Marianne van Sprundel 1.04.07 Breda, Gerrie Hereijgers 1.04.46 Etten-Leur, Linda Bartelen 1.06.43 Roosendaal, Gerda Damen 1.08.50 Roosendaal, Inge van Merrienboer 1.09.31 Roosendaal

 

5 EM:

Jempy van de Veeken 30.10 Oud Gastel, Mark van Baal 33.08 Oud Gastel, Ed van Dongen 33.30 Oud Gastel, Jan Moerings 33.34 Oud Gastel, Patrick van Doormaal 33.40 Oud Gastel, Joost Ossenblok 33.59 Oud Gastel, Jurgen Lazaroms 34.41 Oud Gastel, Rien Buurstee 34.57 Oud Gastel, Sebastian Frik 34.59 Oud Gastel, Mitchell Jonkers 35.47 Oud Gastel, Niels de Bruijn 35.50 Oud Gastel, Jeroen Bossers 35.51 Oud Gastel, Piet Wagemakers 36.11 Oud Gastel, Thomas Bossers 36.13 Oud Gastel, Kelvin Houthuizen 36.58 Oud Gastel, Arjan van Merrienboer 36.59 Oud Gastel, Luc Vermeeren 37.17 Oud Gastel, Rick Bol 37.19 Oud Gastel, Paul Romme 38.09 Oud Gastel, Kees van der Straten 38.25 Sprundel, Adrie van Bavel 38.32 Oud Gastel, Monique Rijsdijk 38.44 Oud Gastel, Peter Rockx 39.17 Oud Gastel, Wesley Willemse 39.26 Oud Gastel, Peer Paantjens 39.27 Oud Gastel, Laurens Verhulst 39.32 Oud Gastel, Nel Uildriks 39.33 Oud Gastel, Joey de Liefde 39.48 Oud Gastel, Mark van de Broek 41.29 Oud Gastel, Sandra van Doormaal 41.47 Oud Gastel, Maaike van Merrienboer 41.50 Oud Gastel, Wim van Oosterhout 41.52 Oud Gastel, Rien van Dongen 42.17 Oud Gastel, Timo van den Eeden 42.23 Oud Gastel, Piet van den Bosch 42.53 Oud Gastel, Leo van Meel  43.17 Oud Gastel, Ingeborg de Jong 43.28 Oud Gastel, Rob Horde 43.47 Oud Gastel, Maartje van de Lindeloof 43.52 Oud Gastel, Wil van Merrienboer 44.04 Oud Gastel, John Mertens 44.06 Oud Gastel, Ton Gommers 44.11 Oud Gastel, Eric Bol 44.15 Oud Gastel, Els de Vugt 44.34 Oud Gastel, Moniek Oomen 44.56 Oud Gastel, Maerian Roomer 45.57 Oud Gastel, Ad Kuystermans 46.19 Oud Gastel, Petra Rockx 46.34 Oud Gastel, Lian van Hal 46.35 Oud Gastel, Melanie van Gink 46.45 Oud Gastel, Carry Bolmer 48.04 Oud Gastel, Adrie Rockx 49.49 Oud Gastel, Wilma Potters 49.45 Oud Gastel, Dre van Sprundel 49.50 Oud Gastel, Yvonne de Jong 50.08 Oud Gastel, Kees van Nijnatten 50.46 Oud Gastel, Conny Raaijmakers 50.48 Oud Gastel, Johan Verrest 53.59 Oud Gastel, Ilona Bogers 55.35 Oud Gastel, Sjors van der Straten 55.36 Oud Gastel

 

5 km.

Gerbert van den Biggelaar 15.57 Roosendaal, Bernard Heshof 16.35 Roosendaal, Paul Musters 17.57 Breda, Tim Egelmeers 18.30 Rucphen, Roland Englebert 19.24 Bergen op Zoom, Niels de Bruijn 20.34 Rucphen, Mitchell Jonkers 21.02 Kievitloop, Anne van Alphen 21.08 Rucphen, Polle Paantjens 21.21, Stefan Bartels 21.29 Rucphen, Adrie van Bavel 21.59 Stampersgat, Thomas Bossers 23.18 Zevenbergen, Marjan de Wild 23.22 Breda, Rick Bol 23.25 Zevenbergen, Peer Paantjens 23.44, Toine Brok 24.01 Standdaarbuiten,  Sander Thunnessen 24.26 Standdaarbuiten, Maartje van de Lindeloof 25.00 Etten-Leur, Marion Verstraten 26.39 Rotterdam, Ted Willemse 27.09 Zevenbergen, Monica Voss 27.13 Aalten, Moniek Oomen 27.21 Standdaarbuiten, Frank Hopstaken 27.23 Kievitloop, Carry Bolmer 27.29 Dordrecht, Maaike van Merrienboer 28.01 Groot Steenbergen, Maartje Bastiaansen 28.14 Kruisland, Wilma Potters 29.38 Kidney Run, Inge van Merrienboer 29.53 Stampersgat, Gerrie Hereijgers 31.16 Stampersgat, Hans Vermunt 32.27 Etten-Leur, Kitty Akkermans 35.03 Rotterdam, Coby Zonneveld 35.04 Rotterdam

Copyright 2018 - t Veerke Oud Gastel
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien