You are here:  / Archief / BEKA Pekkercross / Historie

Een stukje geschiedenis van de Pekkercross, alle winnaars…

1985: 1e Pekkercross

1.Minus Schoonen (o) – Marita Wouters

H40: Frans Kerstens

G: Wim van Dongen – Mien Ossenblok

 

1986: 2e Pekkercross

1.Kees van Koeveringen – Carien Mol

Ajun: Martin Lauret

Ajun: Marga de Rooij

G: Piet Wagemakers – Annette de Bot/Marga de Rooij

 

1987: 3e Pekkercross

1.Armand van der Smissen – Marlies van Oers

Ajun: Serge Lievens

Ajun: Madeleine Rommers

G: Piet Wagemakers – Marga de Rooij/Jacqueline Backx

 

1988: 4e Pekkercross

1.Frans Reuvers – Marlies van Oers

H40: Wim van Dongen; D: Marlies van Oers (lange)

Ajun: Jeroen van Damme; Bjun: Johan van den Branden

Ajun: Margot van Balen

G: Frans Reuvers – Marga de Rooij/Margriet de Rooij

 

1989: 5e Pekkercross

1.Frans Reuvers – Janny van Oosterhout

H40: Peter van de Maas; H50: Geert van Dijk; D: Janny van Oosterhout (lange)

G: Frans Reuvers – Ria Verstraten/Tonnie Haverkamp

 

1990: 6e Pekkercross

1.Simon Vroemen – Mies Kuijpers

H40: Peter van de Maas; H50: B. Touw; D: Ria Verstraten (lange)

Ajun: Johan van den Branden

G: Frans Reuvers – Ria Verstraten/Florence van Rijsbergen

 

1991: 7e Pekkercross

1.Huub Maas – Mies Kuijpers

H40: Sam Polderman; H50: Ties Steehouwer: D: mevr. Bastemeyer (lange)

Ajun: Pieter van der Maas

D35: Ineke Stofmeel

Ajun: Chantal van Oudheusden

G: Piet Wagemakers – Mien Ossenblok

 

1992: 8e Pekkercross

1.Huub Maas – Mies Kuijpers

H40: Roel Ponje; H50: Geert van Dijk

Ajun: Richard Braat

G: Piet Wagemakers – Florence van Rijsbergen

 

1993: 9e Pekkercross

1.Jan de Bart – Florence van Rijsbergen

H40: Mart Bruyns; H50: Kees Balemans; D: Joke Ritman (lange)

Bjun: Wilco van Zessen; Cjun: Angelo Schijven; Djun: Pascal Kempenaars

D35: Ineke Stofmeel

Bjun: Esther de Wit

G: Piet Wagemakers – Florence van Rijsbergen

 

1994: 10e Pekkercross

1.Jeroen van Damme – Florence van Rijsbergen

H40: Ad de Rooij; H50: Jan Havermans

Ajun: Christiaan van Terheijden; Cjun: Joris van Houte; Djun: Erik Jongmans

D35: Ineke Stofmeel

Ajun: Esther de Wit; Cjun: Sonja Melsen

G: Bernard Heshof – Florence van Rijsbergen

 

1995: 11e Pekkercross

1.Jeroen van Damme – Sonja Kleijn

H40: Rene Evers; H50: Piet Verbeek: D: Ineke Stofmeel (lange)

Ajun: Steven Tito

D35: Jose de Vugt; D45: Anjo Geertsema

G: Bernard Heshof – Jose de Vugt

 

1996: 12e Pekkercross

1.Robin Punt – Marianne Provoost

H40: Rene Evers; H50: Wijnand van Oorschot; D: Trudy Poots (lange)

Ajun: Nico Lavrijssen; Djun: Frank Toren

D35: Marianne Provoost

G: Bernard Heshof – Els de Vugt

 

1997: 13e Pekkercross

1.Huub Maas – Joleen Jansen

H40: John van de Wansem; H50: Toon Berk; H60: Frans de Vos

Ajun: Mark Burger

D35: Joleen Jansen

Cjun: Haytske Zijlstra; Djun: Bianca Machielse

G: Bernard Heshof – Jose de Vugt

 

1998: 14e Pekkercross

1.Huub Maas – Marlien van Beek

H40: John van de Wansem; H50: Wijnand van Oorschot; H60: Rinus Schalk

Ajun: Sebie Rengelberg; Bjun: Berend Poots; Cjun: Michael Chung

D35: Liset van Oosterhout; D45: Janny van Oosterhout

Cjun: Bianca Machielse

G: Bernard Heshof – Marjan de Wild

 

1999: 15e Pekkercross

1.Huub Maas – Liset van Oosterhout

H40: Ruud Woord; H50: Jan Marijnissen; H60: John van Baal; Bjun: Thierry Frik

Ajun: Wim Nieuwkerk; Bjun: Ronnie de Rooy; Cjun: Paul Musters; Djun: Gerbert vd Biggelaar

D35: Tanja de Jong; D45: Trudy Poots

Cjun: Lesley van Miert

G: Bernard Heshof – Jose de Vugt

 

2000: 16e Pekkercross

1.Jeroen van Dijke – Marlien van Beek

H40: Jan de Bart; H50: Rini Marijnissen; H60: Gillis Bosman

Ajun: Thierry Frik; Bjun: Paul Musters; Cjun: Gerbert vd Biggelaar; Djun: Maarten de Vugt

D35: Marlien van Beek; D45: Janny van Oosterhout

Ajun: Isabel de Vugt; Bjun: Sonja van Oers

G: Bernard Heshof – Jose de Vugt

 

2001: 17e Pekkercross

Pekkercross: 1.Jeroen van Dijke – Jenette Tolhoek-van Dalen

H40: Teun de Jong: H50: Toon Berk

Ajun: Ronnie de Rooy; Bjun: Paul Musters; Cjun: Maarten de Vugt

D35: Tanja de Jong; D45: Marja Sundermeijer

G: Bernard Heshof – Isabel de Vugt

 

2002: 18e Pekkercross

Pekkercross: 1.Alex van Tilburg – Florence van Rijsbergen

H40: Ruud Woord; H50: Rini Marijnissen; H60: Gillis Bosman

Ajun: Paul Musters; Bjun: Gerbert vd Biggelaar; Cjun: Maarten de Vugt; Djun: Kevin van Steenpaal

D35: Florence van Rijsbergen; D45: Janny van Oosterhout

Bjun: Lotte van de Boom; Cjun: Nikki Godschalk

G: Bernard Heshof – Els de Vugt

 

2003: 19e Pekkercross

1.Alex van Tilburg – Marleen van der Graaff

H40: Peter van de Boom; H50: John Musterd

Ajun: Paul Musters; Bjun: Gerbert vd Biggelaar; Cjun: Martijn de Winter; Djun: Wouter Warndorff

D35: Liset van Oosterhout; D45: Marja Sundermeijer

Bjun: Lotte van de Boom; Cjun: Desiree Paelinck; Djun: Rosanne Akkermans

G: Frank Wouters – Annette de Bot

 

2004: 20e Pekkercross

1.Martin Lauret – Lotte van den Boom

H40: Ruud Woord; H50: Harry Reynaers

Ajun: Gerbert vd Biggelaar; Bjun: Steijn Pelle; Cjun: Robert Tangeman

D35: Renate van Tilburg; D45: Marian van Velzen

Ajun Lucy van Oers; Bjun: Desiree Paelinck; Djun: Celine de Wild

G: Bernard Heshof – Annette de Bot

 

2005: 21e Pekkercross

1.Colin Bekers – Lotte van den Boom

H40: Kees Bloois: H50: Peter van der Wulp; H60: Jan Havermans

Ajun: Gerbert vd Biggelaar; Bjun: Martijn de Winter; Djun: Daan Koetsenruyter

D35: Liset van Oosterhout; D45: Jose de Vugt

Bjun: Maartje van de Lindeloof; Djun: Anouk van Dis

G: Bernard Heshof – Jose de Vugt

 

2006: 22e Pekkercross

1.Colin Bekers – Annelies Homma

H35: Bernard Heshof; H45: Marcel Duijvesteijn; H55: John Musterd; D35:Mitzy Nieuwenhuizen (lange)

Ajun: Dennis van Oosterbosch; Bjun: Michael Heijnemans; Cjun: Alex Heijnemans

D35: Liset van Oosterhout; D45: Ineke Stofmeel

Bjun: Judith Monsieurs; Cjun: Hester van Oorschot: Djun: Frederieke van…..

G: Bernard Heshof – Marjan de Wild

 

2007: 23e Pekkercross

1.Martin Lauret – Liset van Oosterhout

H35: Richard van Oosterhout; H45: Peter Godschalk; H55: Rene de Kok; H65: Gillis Bosman

Ajun: Maarten de Vugt; Bjun: Wouter Warndorff; Cjun: Tom Koetsenruyter; Djun: Ger de Rooy

D35: Liset van Oosterhout; D45: Marian van Velzen

Ajun: Marcella Rockx; Bjun: Judith Monsieurs

G: Paul Musters – Jose de Vugt

 

2008: 24e Pekkercross

1.Michiel van Nispen – Lotte van den Boom

H35: Bernard Heshof; H45: Bart Verberkt; H55: Kees de Crom; H65: Gillis Bosman

Ajun: Wouter Warndorff; Bjun: Tom Koetsenruyter; Cjun: Daan Koetsenruyter: Djun: Lars van de Poel

D35: Wendy Deijkers; D45: Tanja de Jong; D55: Lenie van Kleven

Ajun: Judith Monsieurs; Bjun: Celine de Wild; Cjun: Laura Wientjes

G: Erik-Simon Strijk – Els de Vugt

 

2009: 25e Pekkercross

1.Huub Maas – Lotte van den Boom

H35: Bernard Heshof; H45: John Marijnissen; H55: Christ Wouters; H65: Gillis Bosman

Bjun: Tim Klaassen; Cjun: Lars van de Poel: Djun: Jens van de Poel

D35: Jeanine van Overveld; D45: Liset van Oosterhout; D55: Jose de Vugt

Ajun: Anne van Alphen; Bjun: Anna Wientjes

G: Bernard Heshof – Anne van Alphen

 

2010: 26e Pekkercross

1.Michiel van Nispen – Lotte van den Boom

H35: Bernard Heshof; H45: Johan van Opstal; H55: Christ Wouters

Ajun: Tim Egelmeers; Bjun: Tim Klaassen; Cjun: Mels Lambregts;

D35: Wendy Deijkers; D45: Liset van Oosterhout; D55: Bep Tielemans

Bjun: Anna Wientjes

G: Gerbert van den Biggelaar – Wendy Deijkers

 

2011: 27e Pekkercross

1.Mike Teekens – Laura Wientjens

H35: Robert Schrauwen; H45: Ad van Beek; H55: John Rosmolen

Ajun: Tim Klaassen; Bjun: Mitchel Jonkers; Djun: Ezequiel Suijkerbuijk

Ajun: Laura Wientjens; D35: Marly van Neerbos; D45: Liset van Oosterhout

G: Gerbert van den Biggelaar – Anne van Alphen

 

2012: 28e Pekkercross

1.Wouter Warndorff – Naima Bosman

H35: Barry van Beers; H45: John Marijnissen; H55: Tom Hessels

Ajun: Carliho Suijkerbuijk; Cjun: Tommie Sinke; Djun: Haico Boer

D35: Naima Bosman; D45: Liset van Oosterhout; D55: Bep Tielemans

Ajun: Laura Wientjens; Cjun: Symke Huijbregts

G: Gerbert van den Biggelaar – Naima Bosman

 

2013: 29e Pekkercross

1.Colin Bekers – Naima Bosman

H35: Eltjo van Mechelen; H45: Ad Verheijen; H55: Rini Verhoeven

Ajun: Mels Lambregts; Bjun: Sjors Visser; Cjun: Jens van Geel; Djun: Arne van der Linde

D: Juriena de Vries; D35: Naima Bosman; D45: Liset van Oosterhout; D55: Phily Brooijmans

G: Gerbert van de Biggelaar – Naima Bosman

Ajun: Marissa Damink; Bjun: Fenna Lambregts; Cjun: Maud Blokzij; Djun: Lotte Veldhoen

 

Mannen:

Huub Maas (6x); Frans Reuvers (2x), Jeroen van Damme (2x), Jeroen van Dijke (2x), Alex van Tilburg (2x), Colin Bekers (3x), Martin Lauret (2x), Michiel van Nispen (2x), Minus Schoonen, Armand van der Smissen, Kees van Koeveringen, Simon Vroemen, Jan de Bart, Robin Punt, Mike Teekens, Wouter Warndorff

Vrouwen:

Lotte van den Boom (5x), Mies Kuijpers (3x), Florence van Rijsbergen (3x), Marlies van Oers (2x), Marlien van Beek (2x), Liset van Oosterhout (2x), Naima Bosman (2x), Marita Wouters, Carien Mol, Janny van Oosterhout, Sonja Kleijn, Marianne Provoost, Joleen Jansen, Jenette Tolhoek, Marleen van de Graaf, Annelies Homma, Laura Wientjens.

H35/40:

Bernard Heshof (4x), Ruud Woord (3x); Peter van de Maas (2x); Rene Evers (2x); John van de Wansem (2x); Frans Kerstens; Wim van Dongen; Sam Polderman; Roel Ponje; Mart Bruyns; Ad de Rooij; Jan de Bart; Teun de Jong; Peter van de Boom; Kees Bloois; Richard van Oosterhout, Robert Schrauwen, Barry van Beers, Eltjo van Mechelen

H45/50:

Geert van Dijk (2x); Wijnand van Oorschot (2x); Toon Berk (2x); Rini Marijnissen (2x); John Marijnissen (2x), B. Touw; Ties Steehouwer; Kees Balemans; Jan Havermans; Piet Verbeek; Jan Marijnissen; John Musterd; Harry Reynaers; Peter van de Wulp; Marcel Duijvesteijn; Peter Godschalk; Bart Verberkt; Johan van Opstal, Ad van Beek, Ad Verheijen

H55/60:

Gillis Bosman (2x); Christ Wouters (2x); John van Baal; Jan Havermans; John Musterd; Kees de Crom; John Rosmolen; Tom Hessels, Rini Verhoeven

H65:

Gillis Bosman (3x); Frans de Vos; Rinus Schalk

D35:

Liset van Oosterhout (5x); Ineke Stofmeel (3x); Wendy Deijkers (2x); Tanja de Jong (2x); Naima Bosman (2x); Jose de Vugt; Janny van Oosterhout; Marlien van Beek; Florence van Rijsbergen; Renate van Tilburg; Jeanine van Overveld. Marly van Neerebos,

D45:

Liset van Oosterhout (5x); Janny van Oosterhout (3x); Marja Sundermeijer (2x); Marian van Velzen (2x);; Anjo Geertsema Jose de Vugt; Ineke Stofmeel; Tanja de Jong; Marianne Provoost; Joleen Jansen; Trudy Poots;

D55:

Bep Tielemans (2x); Lenie van Kleven; Jose de Vugt, Phily Brooijmans

 

Gastelse kampioenen:

Bernard Heshof 13x

Piet Wagemakers 6x

Frans Reuvers 3x

Gerbert van den Biggelaar 4x

Wim van Dongen 1x

Paul Musters 1x

Erik-Simon Strijk 1x

Frank Wouters 1x

Jose de Vugt 6x

Florence van Rijsbergen 4x

Annette de Bot 3x

Marga de Rooij 3x

Els de Vugt 3x

Anne van Alphen 2x

Naima Bosman 2x

Mien Ossenblok 2x

Ria Verstraten 2x

Marjan de Wild 2x

Jacqueline Backx 1x

Margriet de Rooij 1x

Tonnie Haverkamp 1x

Isabel de Vugt 1x

Wendy Deijkers 1x

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien